求人検索

プロフィールを使用して検索

Automatyk-Serwisant PLC / PLC-Automation Specialist

応募 後で応募 求人ID R0010019 掲載日 06/28/2019 Location:Łyszkowice, Poland

By clicking the “Apply” button, I understand that my employment application process with Takeda will commence and that I agree with Takeda’s Privacy Notice, Privacy Policy and Terms of Use.

Job Description

This job requires proficiency in Polish.

Witamy Cię w Takedzie. Dziękujemy za to, że poświęcasz swój czas na poznanie naszej organizacji. Jesteśmy globalną firmą farmaceutyczną z ponad 230-letnią historią. Najważniejsza dla Takedy jest poprawa zdrowia pacjentów na całym świecie, dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, by osiągać ten cel. Zatrudnienie w Takedzie oznacza pracę w prestiżowej, rozpoznawalnej organizacji. W naszej firmie dbamy o przyjazną atmosferę, respektujemy prywatność pracowników i zachęcamy do zachowania równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Serdecznie zapraszamy do jednego z naszych biur, gdzie z przyjemnością opowiemy Ci, dlaczego warto dołączyć do Naszego zespołu.

Takeda Pharma Sp. z o.o. w Łyszkowicach zajmuje się produkcją, dystrybucją oraz obrotem hurtowym produktów leczniczych i suplementów diety.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Automatyka - Serwisanta PLC.

Miejsce pracy: Łyszkowice

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu automatyka, elektronika lub robotyka;
  • Umiejętność diagnozowania i programowania sterowników PLC Siemens (znajomość Omron, Allen Bradley, Schneider i Astraada będzie dodatkowym atutem);
  • Umiejętność konfiguracji OPC i połączń sieciowych (Ethernet);
  • Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych, P&ID, dokumentacji DTR;
  • Znajomość platformy TIA Portal 15;
  • Mile widziana znajomość Platformy Systemowej Wonderware;
  • Preferowane doświadczenie w konfiguracji systemów SCADA i Historian;
  • Mile widziana znajomość zagadnień OPC UA;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów;
  • Znajomość baz danych (MS SQL) będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • Uprawnienia SEP (1KV).

Obowiązki:

  • Udział w projektach modernizacji  maszyn i systemów do standardów Industry 4.0;
  • Diagnostyka systemów sterowań PLC i HMI maszyn produkcyjnych;
  • Konfiguracja połączeń maszyn z systemem Historian;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie systemów automatyki;
  • Wykonywanie backup’u programów sterowników i systemów;
  • Administracja systemów SCADA.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie farmaceutycznej;
  • Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Pakiet socjalny: opiekę medyczna, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie posiłków w stołówce zakładowej;
  • Uczestnictwo w szkoleniach.

Przesyłając CV potwierdzacie Państwo zapoznanie się i akceptację Polityki Prywatności Takeda dla kandydatów ubiegających się o pracę Takeda Privacy Notice to Job Applicants. Administratorem Danych Osobowych jest Takeda Pharma Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa. Macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Możecie Państwo w każdej chwili zwrócić się do nas, zgodnie z zapisami Polityki Prywatności, o zapewnienie dostępu do Państwa danych osobowych i realizację któregokolwiek z przysługujących Państwu praw w zakresie określonym przepisami prawa.

Empowering Our People to Shine

takedajobs.com

*LI-KS1-EUR

Locations

Lyszkowice, Poland

Worker Type

Employee

Worker Sub-Type

Regular

Time Type

Full time

応募 後で応募